در ادامه موفقیت‌های پیاپی برند «زی»، محصول شرکت «زرسیما»، این برند در چهار بخش نامزد جایزه‌ی بین‌المللی خلاقیت گرتی در کشور فرانسه شده است.

این دومین موفقیت برند «زی» بعد از دریافت دو گواهی راهیابی به فهرست کوتاه جشنواره‌ی بین‌المللی نیویورک است. برند زی در رقابت تنگاتنگ و فشرده با برندهای بزرگی نظیر کوکاکولا، برگر کینگ، ژیلت، لوکس، سامسونگ، لگو و گوگل، که با بودجه های هنگفت حمایت می شوند، نامزد نهایی گرتی شده است. داورانی از معروف‌ترین و معتبرترین آژانس‌های بین‌المللی در این جشنواره به داوری می‌پردازند.

زی توانسته در قسمت «ارتباطات یکپارچه» و « ارتباطات جایگزین» از ۲۴ جایگاه، فینالیست دو جایگاه شود؛ و در قسمت «سلامت یکپارچه» و «سلامت جایگزین» نیز از ۱۴ جایگاه فینالیست، دو جایگاه دیگر را به خود اختصاص دهد.

در توضیح این جشنواره لازم است اشاره شود که بخش ارتباطات این جشنواره به کمپین‌هایی می‌پردازد که بر پایه‌ی برندینگ طراحی شده‌اند و از داستان‌سرایی و خلاقیت برای انتقال پیامشان به مخاطب بهره‌ می‌برند.

در بخش سلامت این جشنواره نیز برندهایی بررسی می‌شوند که نگاه خلاقانه‌ی آن‌ها زندگی مخاطبین را تحت تاثیر قرار می‌دهد و یا به رشد و سلامت فردی مخاطب کمک می‌کند. در هر دو بخش ارتباطات و سلامت، معیارهای ارزیابی بر قدرت ایده و چالش و راه‌حل نهفته در آن در کنار اثربخشی و قابلیت توسعه‌ی ایده در مدیوم‌های مختلف تمرکز دارد.جایزه‌ی بین‌المللی خلاقیت گرتی