درخشش زی ادامه دارد
برند «زی» با کسب نشان برنز در جشنواره خلاقیت و دیزاین Bowery نیویورک، موفقیت دیگر خود را در سطح بین‌المللی جشن می گیرد. پیش از این علاوه بر راه یافتن به فهرست نهایی چندین جشنواره معتبر در زیر شاخه های مختلف، توانسته بود در جشنواره معتبر تبلیغات Gerety فرانسه نیز، جایزه برنز را به دست بیاورد.

رویکرد خلاق زی برای پاسخ‌گویی به چالش‌های موجود در زمینه‌ی طراحی برند، توانسته است توجه داوران بین‌المللی را در میان پروژه‌های شاخص دیگر به خود جلب کند.

لازم به ذکر است که Bowery زیرشاخه‌ی مجموعه‌جشنواره‌ها‌ی معتبر نیویورک است که در بخش‌های مختلف برگزار می‌شود. برند زی در رشته‌ی طراحی برند و در بخش هویت سازمانی، تنها راه‌یافته به مرحله‌ی نهایی بود. این بخش، برگزیده‌ی دیگری جز پروژه‌ی زی نداشت و تنها جایزه‌ی آن نیز به برند زی تعلق گرفت.

جشنواره Bowery نیویورک

Bowery اولین فستیوال جهانی تخصصی حوزه خلاقیت برای ارزیابی و قدردانی خلاقیت مستقل می‌باشد.
دلیل نام‌گذاری این جشنواره، شهر باوری(Bowery) در نیویورک است که به عنوان مرکز به هم پیوستن خلاقان آزاد‌اندیش و مستقل شناخته می‌شود. این افراد تلاش می‌کنند تا با خلق ایده‌های نو از کلیشه های زندگی شهری جدا شوند و با آثارشان دنیا را تحت تاثیر قرار دهند.
داوران این جشنواره متشکل از 75 نماینده از سراسر جهان است که در نوع خود به عنوان بزرگ‌ترین و خلاق‌ترین سیستم داوری بین‌المللی محسوب می‌شود.
از همین رو بنیان‌گذاران این جشنواره در جهت احترام به این روحیه، رقابت منحصر به فردی را برای خلاقان مدرن که به طور مستقل در فضای تجاری کار می‌کنند، برگزار می‌کند.
رقابت در این جشنواره باهدف انتقال حس ارزشمندی به خلاقان مستقل برگزار می‌شود و ملاک اصلی برتری، کیفیت و اشتیاق آن‌هاست نه وابستگی‌شان به یک سازمان و گروه مشخص. این جایزه، بسیار منصفانه، به محتوای استثنایی و ابتکاری مدرن از سراسر قاره‌ها تعلق می‌گیرد، تا به بیشتر دیده شدن آن‌ها کمک کند. این فستیوال با شعار احترام به زنان و مردان خلاق سراسر جهان برگزار می‌شود.

برند زی در شاخه Design – Corporate Identity موفق به کسب جایگاه برنز شد.