برندهای جدید شرکت زرسیما با نام های «زی موی» و «زی فام» در تاریخ 21 آبان 1398 در گالری دیهیم در مراسمی بسیار خاص و جذاب رونمایی شد.

پیش تر، اولین برند این شرکت تحت عنوان «کالراستودیو» در قالب محصولات رنگ مو برای فروش اختصاصی به سالن های زیبایی تولید و عرضه شد؛ و امروز، محصولات مراقبت از موی «زی موی» و کیت های رنگ موی «زی فام» بعنوان اولین محصولات شرکت زرسیمانامی رسا برای فروش در بازار خرده فروشی تولید و عرضه می گردند.

هدف اصلی از ساخت این برند و محصولات آن این بود که جای خالی محصولات خارجی را که کم کم در حال ترک قفسه های فروشگاه ها بودند پر کند. به همین دلیل بسیار مهم بود که کیفیت و بسته بندی این محصول آنقدر بالا باشد که مصرف کننده با اطمینان بتواند این محصولات را جایگزین برندی کند که دیگر در بازار نیست.

در مراسم رونمایی از برند «زی»، با استفاده از ابزارها و تکنولوژی های تعاملی، در فضایی خاص و جذاب، میهمانان با اِلمان های به کار رفته در طراحی برند و محصولات آشنا شدند: انعکاس تصویر در آب و آیینه، اشعار زیبای فارسی و «جان»های برند «زی» و در آخر طرح بسته بندی محصول.

پس از آن قصه برند توسط سرکارخانم میترا شاهسوند ایده پرداز برند، با همراهی تصاویر انیمیت شده بسیار زیبا که روی اسکرین وسیعی به نمایش درآمده بود به زیبایی برای میهمانان قصه خوانی شد که بسیار مورد توجه قرار گرفت. میتوانید قصه برند را در صفحه «درباره زی» مطالعه فرمایید.

سخنران های این مراسم آقای دکتر مهدی میرعمادی رئیس هیات مدیره، آقای مهندس حسن اسکوئی مدیرعامل و خانم مهندس پریسا آقاخانی دایرکتور مارکتینگ و خانم نبراس حسینی مدیر برند بودند. مطالب ذکر شده در سخنرانی ها در خصوص اهداف شرکت، کارآفرینی در شرایطی که شرکت ها در حال تعدیل نیرو یا تعطیلی هستند، صرفه جویی ارزی ایجاد شده و پروسه تاسیس کارخانه با تکیه بر تجهیزات ایرانی، بود که می توانید بخشی از آنها را در ویدئوی این خبر ببینید.