«زرسیما» مجموعه ایست از شرکت هایی که در زمینه تولید، واردات و توزیع محصولات آرایشی و بهداشتی فعال هستند.

زرسیما آرا از سال 1382 همکاریهای گسترده خود را با برندهای ممتاز بین المللی آغاز کرد.

این شرکت نماینده انحصاری برند مشهور و پرطرفدار LOREAL بوده، که با همکاری شرکت پخش «زرسیما ایرانیان»،  این کالاها را در ایران به فروش می رسانده است.

در سال 1397، بنا به نیاز بازار و چالشهای اقتصادی کشور، شرکت «زرسیما نامی رسا» در بخش تولید شروع به کار کرد که تا کنون بیش از 100 ها فرصت شغلی ایجاد کرده است. هدف این شرکت تولید محصولاتی ایرانی و منطبق بر استانداردهای بین المللی است، که با پشتوانه اعتبار و تجربه مدیران زبده و دور اندیش میسر شده است.

برای تولید محصولاتی دارای قابلیت رقابت با برترینهای دنیا، چالشهای اصلی مخاطبان مطالعه و بررسی شد و از متخصصان خوشنام و تمامی امکانات و دانش موجود استفاده گردید.

هدف این مجموعه کارآفرینی با خلق برندهایی سربلند، و خدمت به صنعت و مردم ایران زمین است.

استراتژی این شرکت برای رسیدن به این هدف، ارج نهادن به مصرف کننده ایرانی خصوصا بانوان، بوسیله کیفیت بالا و بسته بندی مدرن و امروزی با قیمت هایی رقابتی در مقایسه با محصولات هم رده است.

اولین برند  تولید شده توسط این مجموعه تحت عنوان کالر استودیو پروفشنال، در بهار1398 انحصاراً در اختیار آرایشگران و هنرمندان ایرانی قرار گرفت، تا پاسخی دقیق برای نیاز متخصصان و مصرف کنندگان رنگ موهای ممتاز باشد.

و در آبان 1398، اولین سری محصولات برند «زی» که با سربلندی ایرانیست، آماده فروش و توزیع شد. کالاهای مراقبت از موی «زی موی» شامل شامپو، نرم کننده و ماسک مو می باشد.

محصول بعدی این شرکت کیت های رنگ مو است که تحت نام «زی فام» به سبد کالاهای این شرکت اضافه خواهند شد.

برنامه گسترش و توسعه شرکت، افزایش سبد کالایی برندهای موجود و همچنین خلق برند های جدید در آینده نزدیک خواهد بود که به مرور تولید و توزیع خواهند شد.